Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az egéről? (A4tech gaming bloody V3)

Figyelt kérdés

[link]

Sok olyan véleményt láttam ahol vagy hibas vagy nem minden az ami a dobozon van (értsd beállítások, profilok stb)

Érdemes ezt megvenni vagy keresek tovább.

A válaszokat előre köszönöm szépe!



2015. febr. 17. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha kényelmes a fogása, akkor bátran megveheted. Az A4Tech cuccok kiegyensúlyozottan korrekt darabok.


Ennyi pénzért pedig ne akarj olyan minőséget, ami csak 3-4x ennyiért jár.

2015. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a4tech v8 bloody egerem van amit le írhatók róla minőségi össze rakás hónapok múlva sem recseg ropog kattog nem szorul szóval igen strapabíró én napi 5-8 órát játszok általában van hogy többet . előtte x7 750 bk egerem volt azt is nagyon szerettem de mint ha azzal jobban tudtam volna játszani fps játékokkal.
2015. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és még annyit hogy érintésre is kellemes minőségi érzet van. volt átmenetileg egy trust gtx 2-- valami egerem na az 1 hét alatt már ragadt a ball egér gomb nagyon kuka egér olyant nem ajánlok.
2015. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor szerintem beruházok egy olyan egére ami a kérdésbenelhangzot :D
2015. febr. 17. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
megvetted az egeret ? tudnál róla véleményt írni ? mert most és in ilyent szeretnék a fogása valahogy jobban tetszik ránézésre csak érdekelne hogy mennyire jó a szenzora nem ugrik félre pontosan rá lehet húzni az ellenfére awp-vel sniperrel ?
2015. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát még nem vettem meg :c most azon gondlokozok hogy veszek egy egérpadot igaz nem sokal drágáb se az egér de hátha hogyha az egérpadtol javul a teljesitményem :D
2015. márc. 8. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Nem javul. Ha fakezű vagy és rosszak a reflexeid, vehetsz te bármilyen egeret vagy egérpadot, akkor is gyenge lesz a teljesítményed.
2015. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fakezünek nem mondanám magam a reflexem szeritnem jók csak macerásnak és kényelmetlennek érzem ezt az egeret (már mint ami most van nekem) és ezért szeretnék váltani.
2015. márc. 9. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen egered van mert azért az a4tech v3 nem horrorisztikus árban van és ugyan olyan érzékelővel rendelkezik mellesleg mint a SteelSeries Kinzu v2 én ma megvettem ezt a v3 at szerintem kényelmes bár még szokni kell . az egérpad mindig jó dolog pl ha low sensen játszol akkor egy jó nagy egérpad nem árt illetve ha túl magason az baj mert könnyebb mellé lőni ha hirteleneket rántasz érdemes kisebbre venni a sensit szokni aztán hidd ell jobb lesz az.
2015. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!