Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemreg vettem uj lapot procit...

Nemreg vettem uj lapot procit (Giga 970 ds3p, fx6300) es nem mondom hogy azota de leszokott fagyni a gep idonkent 10-15 secre?

Figyelt kérdés

Minden driver frissitve van manualisan es automatikusan is.( slimhardware update) A fagyas a kovetkezo keppen zajlik talcan jatekban egyarant hogy mintha gondolkozna de kozbe megy minden rendesen proci ramra gondolok. En a tapra gyanakszok, ja a konfig a kovetkezo:

Gigabyte 970ds3p

fx6300

r9 280x Msi

hyper seito 120v

intel 520 120 gb

wd 2 tb

Corsair 8gb 1600 cl9

7 ventillator +1 a vizhuteshez

Aerocool fan controller

tap Lc logic 600w

samsung 24" full hd


Bios frissitve f1 verziora, toredezettsegmentesites es chipset driverek is up to date???



2015. febr. 17. 07:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nemtom mi az a slimhardver, deha ilyan szemetekkel pakolod tele a gèped akkor nem csodálkozz, hogy szètfagy... Most komolyan, 2015re tanuljuk már meg, hogy nem kattintuk a villogó reklámra ami azt mondja ìgy meg úgy feljavìtja a gèpet...Meg nem töltünk le rá minden sz.rt. Adj neki egy windows reinstallt. Ha meg a táp lenne kikapcsolna/ újraindulna a gèp.
2015. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Elöző lap és cpu? Tápot mért nem cserélted?

Ad el pár ezerért (bontó is pl.) és vegyél minőségit

[link]

prohardver.hu tap topikja

2015. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 minimum a géphez (legolcsóban tehát)

Chieftec A80 CTG-550-80P vagy FSP Hyper 500 kelene

>>>

2015. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha utána is fent ál hiba alaplapot vid el garis CSERÉRE! (nem javitásra) + elöte is már gépház kereszthuzatos legyen

Lehetoleg alsotapos, elol hatul 2 12es ventivel

2015. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ja van 7 is:D vizhütö jól van rajta nem melegszik? Tisztán újratelepiteted már gépet cpu és lap csere kor?
2015. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

memtest86+ van ram tesztre de ha régen jó volt ram az méginkáb alaplap hibára utal

Alaplap höfokait nézted és cpu órajel változast

2015. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Táp amugy meleget fúj ki terhelve?

Hibás Cpu ra kicsi az esèly de hát ki tudja...

Másik gép kel hozá

Szervizbe lehet mindent megtudni gondolom ezt tudod...

2015. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Vízhűtés - remélem nem tuningoltad cpu t semenyire mert az alaplap alapórajelhez megfelelő nem tuningra
2015. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ram az elozo konfigban ia jo volt. Op rendszer cserek ota ketszer ujra lett rakva. A tap pedig meleget fuj. Teszteken Gpu rendben nem fagy meg semmi cpu terheleskor max 48 fokos. Es a slimhardware updatet nem villogo reklambol szedtem hanem tesztek alapjan valsztottam... Elso valaszolonak szolt. Lehet hulyeseg de ugye eleg sok feszre van szuksege a gepnek es ezert gyanakszok a szarfos logic tapra, fsp hyper 700 ra gondoltam majd a kozeljovoben. Vagy nincs koze a tapnak hozza? Ja a tap kb 4 eves lehet.
2015. febr. 17. 07:51
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs huzva semmi.
2015. febr. 17. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!