Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez egy jó Gamer...

Szerintetek ez egy jó Gamer konfig?

Figyelt kérdés

Proci: Intel Core I5-4460 4Mag 4.Gen

Ram: 2x4Gb Kingston HyperX 1600MHz DDR3

VGA: Nvidia GeForce GTX960 OC 2Gb GDDR5

Táp: 550Watt FSP

HDD: 1Tb 7200rpm SATA3

Ház: Sharkoon VG4-W

Alaplap: Asrcok H97-Pro4


A lényeg hogy fusson rajta az AC4 MAX Grafikán legalább 35 FPS körül :D Menne rajta szerintetek? Köszönöm!


2015. febr. 16. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

2 hetente megkérdezed mindig más hardverekkel?

Simán viszi az AC4-et max grafikán, én személy szerint nem vennék GTX960-at, inkább 970-et, vagy R9 290X-et.

2015. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
muszáj megkérdeznem mert nem tudok dönteni hogy mi a jó... de gondolom akkor azt is tudod hogy AMD-t nem szeretem :D GTX970 meg elég drága...
2015. febr. 16. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Most őszintén, ha segítség nélkül nem tudsz összerakni egy konfigot, akkor mi alapján nem szereted az AMD-t?

Nem Amd vérpistike vagyok, volt már jópár amd és nvidia kártyám. Különösebb gondom egyikkel sem volt.

Az ár-érték arányt kell nézni

Nekem is most azért van r9 280-am, mert ugyan ennyiért gtx 760 volt még. A kettő közül a 280 volt az erősebb, így azt vettem, de ha a 760 lett volna erősebb, akkor azt vettem volna.

2015. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
itt igazából 960ról van szó ami szntem jóval erősebb a 280nál :D és szntem ha megnézed bármelyik videós gépét általában Nvidia van neki mert tudják mi a jó.. Sokkal szebb képet is ad... Egyszerűen jobban teljesít és kész :D
2015. febr. 16. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Nvidia sokkal szebb képet add?:O Foh, akkor elszomorítalak hogy az NVIDIA színvilága sokkal fakóbb az AMD kártyáihoz képest.


GTX 960 amúgy jó kártya, FULLHD elvisz mindent igaz nem ultra de kis kompromisszummal el lehet vele lenni, de R9 280X kenterbe veri.

2015. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Sokkal szebb képet is ad... "

Honnan veszel ilyen hülyeséget, miért lenne szebb a képe?...

2015. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2015. febr. 16. 20:08
 8/11 BlodDrunk ***** válasza:

A színvilág a monitor minőségétől is függ nagyban.

Amugy egy ilyen gépet nem raknák egy sharkon házba.

Inkább valami komolyabb CM n300,Corsair 200r,Inwin dragon slayer ezek mind remekül szellöző házak.

2015. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Szebb képet ad

Tudják mi a jó


Micsoda indokok :DDD

Nevetséges, amikor ilyen indokokkal védenek egy márkát…

Annyira látszik a hozzá nem értés.…

Mi a helyzet a gtx 970-nel, ami 3,5 gb fölötti kihasználtság után elég érdekes dolgokat produkál?

Mi a helyzet a rettenetesen melegedős Haswell procikkal, amiket komolyabb tuningnál kupaktalanítanod kell, hogy le tudd hűteni?

Mi a helyzet az AMD-vel, akik nem szabtak kritériumokat az FX-eket fogadó lapok terén?.olyan lapok kompatibilisek velük, amikben nem működnek normálisan.


Minden gyártónál előfordulnak jobban és rosszabbul sikerült termékek, minden gyártó követ el hibákat.

2015. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és belinkeltél egy videót, amiben egy olyan játékról készült benchmark, ami semmin nem fut normálisan. Nvidián is csak kevésbé fut rosszul.

A gtx 760 meg amúgy is erősebb, mint a 270x, hát még egy nvidiás játék alatt.

De.mindenki azt vesz, amit akar, nem az én pénzem.

A gtx 960 egy nagyon jó kártya, de nem ennyiért, és nem 2gb vrammal (de többet meg nem tud kihasználni)

2015. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!