Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdek játszani egy adott játékkal akkor vannak olyan időszakok, hogy elsötétül a képernyő és a gép elkezd kattogni, majd egy bizonyos idő után újra indul. Kicsikét aggaszt, mert nem nagyon tudom mi lehet a baja. Régebben is csinálta ezt.

Játékok amiknél csinálja: ( League of Legends, Counter Strike:GO, CoD4, ArmaII [DayZ] és még sok másnál is ).

Aki tud, legyen szíves segítsen!



2015. febr. 12. 16:36
 1/5 BlodDrunk ***** válasza:

Fontos lenne ismerni a géped. felépítését.

Szóval elöször is írd le a konfigodat mindent beleértve táp-ot is.


Szerintem több és valószinű a tápod van meghalva.

Én szétszedném a gépet és megnézném a kondikat nincsen-e valamelyik szétnyílva vagy puposodva.

2015. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tápom egy 630w-on üzemelő Thermaltake Berlin. Videókártyám egy Asus nVidia GTX660-as. Processzorom egy Intel C i5-3570k. Alaplapom: Gigabyte B75M-D3H.
2015. febr. 12. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Tápra gyanakodok én is.. de olyan, mintha a HDD-m kattogna, bár attól nem nagyon hiszem, hogy ilyet csinálna..
2015. febr. 12. 16:50
 4/5 BlodDrunk ***** válasza:

Így hogy leírtad a táp tipusát én már 100%ban arra gondolok.

Templom v Zászló van rajta??

Ha zászló akkor tápcsere mert 100%hogy az lesz.

Régebben ezt a tápot valami kínai belsővel szerelték.

Az újjabb változaton amin templom van már Sirtec az minőségi.

2015. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Templom van rajta. :)
2015. febr. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!