Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret 6 ezerig?

Milyen egeret 6 ezerig?

Figyelt kérdés
Játékra használnám. Fontos az egér reakcióideje, szívóssága, és a pontossága. Előre is köszönöm!

2015. febr. 12. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
MS WMO / Logitech G100
2015. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, minden fontos de az ár az legyen alacsony.. rossz hírem van, ilyen árban leginkább a kényelem alapján tudsz válogatni.


[link]

Ezt 5000ért vettem kb 2 éve, nemtom lehet-e még annyiért kapni. Magas DPI, kényelmes (szerintem) 3 profilt lehet készíteni a progijával, és makrózni is lehet.

2015. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy kényelmes legyen.

Menj el egy nagyobb Media-Marktba és vedd kézbe ami megtetszik. Azok közül válogass, amik a legjobban kézhez állnak.

Nem kell ott megvenni, csak a fogását próbálgatni.


A fiamnak az A4Tech XL750 egér bevált. Állítólag a Bloody sorozat is jól muzsikál.

2015. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én Logitech vagy A4-Tech közül néznék valamit ilyen árban.
2015. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Most ugye azért kellett egy egér, mert a Sharkoon Drakonia feladta :D Meg is rendeltem egy A4tech Blazing A7 -est. Remélem megfelelő lesz.
2015. febr. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!