Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még mindig vga hiba mostmár...

Még mindig vga hiba mostmár nemtudom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy MSI r9 280 VGA-t a prbléma az volt(és van is) vele hogy a nagyon buggoltak a textúrák.Az előző kérdésemben ami feltettem abban írták hogy cseréljem le a tápot ez meg is történt ,de a hiba továbbra is fennállt ezek után visszaküldtem a vga-t a bolthoz onnan pedig szervízbe küldték ahonnan pedig azzal az üzenettel jött vissza hogy ők nem észlelték.Próbáltam több drivert is.Egyébként a táp vásárlás is emgoldott pár hibát már nem annyira durva ez a textúra buggolás illetve az illesztőprogram leállása is megszűnt ,de még mindig van egy csomószor hogy fekete ilyen fal szerű dolgok beugrálnak aztán alt-tab után el is tűnnek.

2015. febr. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ezek nem segítetek akkor lehet hogy újra kéne rakni a windowsodat az tán megoldja a problémát
2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
újra raktam már többször is a drivert is párszor
2015. febr. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!