Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Intel CPU-t ajánljátok...

Melyik Intel CPU-t ajánljátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Játékra kellene, később fejleszteném is


Pentium g3420, g3440, g3258

Core i3 4160


Nem igazán tudom, megéri-e a egy 10 ezer r Ft-tal drágább i3, mert fejleszti ugyis csak vagy 3 év múlva fogok.

(mellette r9 270 2gb ddr5 lenne)



2015. febr. 9. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz játszani. Pl már most a Fifa 15-höz 4 magos processzor kell, itt már ki is esett az összes.


Ha 3 év múlva fejlesztenéd, akkor megéri az i3, ha fél éven belül, akkor nem. i3-nál igaz csak 2 mag van, viszont 4 szálon tud dolgozni, ami elég szépen meglátszik újabb játékoknál.

2015. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Core i3 4160 legyen, én is ezt használom, egy r9 270x-szel és 2x4GB 1600mhz CL9 ram-mal és mindennel tudok magas beállításokkal játszani. Igaz Fifa engem nem érdekel, de 2 mag / 4 szál szerintem nagyon jól működik, mert nem érzékeltem CPU limitet!
2015. febr. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják, ha csak soká fejlesztenél, akkor I3.
2015. febr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!