Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1 megérte leváltani...

Windows 8.1 megérte leváltani a Windows 7 et?

Figyelt kérdés
Sziasztok leváltottam a jó öreg win 7 et egy win 8 ra mennyire érte meg gyorsasági különbség van a 8 nál ez ugye a memoriában tárolt adatok miatt na de 8 ban nincs aero ezáltal semmi felvevő progi nem megy pl Mirrilis Action de fraps , obs stb se megy hogy lehetne ezt orvosolni vagy nagy hibavolt váltani ?

2015. febr. 9. 00:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve a véleményeteket a windows 8.1 ről szívesen meg hallgattam.
2015. febr. 9. 00:05
 2/11 anonim ***** válasza:

"What operating systems are supported?

Mirillis Action! is available for Windows Vista, Windows 7, Windows 8 and Windows 8.1"


Gondolom a többi program is elfut.


A win 8.1 már megbízható, bootolása elképesztően gyors ssd nélkül is. Programok, játék nagyon minimálisan, de jobban futnak. Az új DirectX elérhető lesz win8-on, de 7-en nem.


Két dolgot tudok csak ami a win8.1 ellen szól, a kinézet (habár ez szubjektív). A másik meg, néha előfordul 1-2 program kompatibilitási problémákkal. pl. régi utorrent verziók.

2015. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg minden a váltás mellett szól. Kivéve ha pénzért vennéd. Akkor felmerülhet a kérdés, hogy megéri-e neked azt a pénzt amibe kerül.
2015. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen a kompatibilis problémákat már tapasztaltam de meg is oldottam de valami megoldás van erre a felvevős problémára ugye a felvevő progik aeron nyugszanak és 8.1 be ez nincsen amúgy nekem a kinézet inkább bejön mint sem .
2015. febr. 9. 00:15
 5/11 A kérdező kommentje:
rengeteg rengeteg helyen látom hogy megy a mirillis de akkor nem értem hogy ők ezt mi kép oldották meg
2015. febr. 9. 00:17
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval a progi el indul de nyomkodhatom hogy vegye az asztalt de mindha nem nyomnák semmit csak ugy lenne gamet rendesen vesz de ez íritáló
2015. febr. 9. 00:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Valami hiányzik a gépedtől, és azért nem működik. Kodek, vagy ilyesmi.

Nekem 8, és 8.1 en is egyaránt működik minden felvevő. Semmit nem kellett vele trükközni.

2015. febr. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Programok, játék nagyon minimálisan, de jobban futnak."


Próbáld meg a DOOM 3-at...

2015. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is kodek de itt van az hogy melyik kodek :D majd utána lesek
2015. febr. 9. 13:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem toshibám van :( és win7en 10fpsel megy win8on 17el

dizájnt én is utáltam 1 hónapig de már a 7et utálom

(bár a keresése nem tudom mért gondolja hogy a "vezérlőpult" megtalálásához a binget kell segítségül kérnie, meg kb. ilyen jó találatokat szokott kiadni...)

de sokkal stabillabb gyorsan bootol és droidos népeket szivathatod mert win store-ban sok jó játék van :)

programokat próbáld win7 ként futtatni (jobbklikk- tulajdonságok-kompatibilitás (de ikonoknál nem működik))

2015. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!