Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nexus 7 (2012) -met mióta...

Nexus 7 (2012) -met mióta frissítettem android 5. 0.2-re sokkal kisebb pontszámot kap antutu benchmarkon. Mért van ez?

Figyelt kérdés
Régen simán hozta a 21-22 ezer pontot most viszont alig éri el 19000 pontot.A legnagyobb változás a 3 D-s megjelenítés terén történt(több,mint 3000 pontos csökkenés)Mért van ez illetve hogy lehet kijavítani?Válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 8. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
az android 5.0.x eléggé bugosra sikeredett, meg kell várni az 5.1-et, az android police kiszúrta, hogy a google már teszteli
2015. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom a frissebb, újabb Android jobban terheli a telefonod, erőforrás igényesebb :)

-ez ugyanolyan mint a Windows-nál, egy Win XP-nek kevesebb hardver kell mint egy Win7-nek :))

Sokan csak azért frissítenek, hogy elmondhassák, hogy a legújabb op. rendszer van a gépükön. Holott a régivel is tök jól ment a gép, csak hát ugye mit szólnak majd a haverok hogy még a régit használom...az olyan égő...:)))

2015. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké megvárom :D Kösz a választ :)
2015. febr. 8. 11:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszintén én azért frissítettem mert azt hittem,hogy az 5.0 többet kihoz a tabletből de nagyon megbántam.Lehet ki kéne rootolnom és visszatenni az előző verziót...
2015. febr. 8. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:

" az 5.0 többet kihoz a tabletből"

-nem sajnos nem így van :) egy tablet amit kiadtak 4-el és később adtak ki rá 5-öt direkt úgy csinálják, hogy az 5 kicsit kevés legyen neki. Hogy vegyél másik , erősebb hardverrel ellátott tabletet.

Nekik ez üzlet, és a tablet eladásokból élnek meg :) Nem abból, hogy hányas Androidot adnak ki :) Az ingyenes :)

2015. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van igazsag abban is, amit az utolso ir, de siman elofordul (az Androidnal is volt ra pelda), hogy egy adott verzio rosszul sikerul, nem optimalizaljak megfeleloen, es a kovetkezo mar sokkal jobban fut.
2015. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nekem anno volt egy 2.3-as Androiddal kijött Xperia Sola telefonom.

rootolni akartam, de 2.3-assal nem lehetett.

kijött rá a 4.0, ezt már lehetett rootolni is. Feltettem a 4.0 -át ,rootoltam is de olyan lassú lett a teló, hogy inkább visszatértem a 2.3-ra. Amúgy nem is adott többet a 4.0 ás android a 2.3-nál , csak "más" volt, újabb de funkciójában mindent tudott a 2.3 is amit 4-es...

2015. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos ezt az android eléggé elszúrták :/(legalábbis erre a tabletre)Azt hiszem én is visszarakok egy előző verziót amivel még rendesen működött.Mindenesetre köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek :D
2015. febr. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!