Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám ellenőrizni, hogy frissek-e a driverek a gépen? Olyanra lenne szükségem, ami le is tölti és telepíti is őket.

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldök linket.
2015. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na olyat ne használj, mert csak kárt okoznak. Először is, alapszabály: Ami működik, azt nem kell megjavítani. Ha mégis a legfrissebb drivereket akarod, akkor fölmész az adott hardver gyártó cég oldalára és a support/támogatás résznél le tudod tölteni a legfrissebbet.
2015. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen programok pakolják tele keyloggerrel meg vírussal a gépet.
2015. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor nem használok ilyet.

Egyébként az a bajom, hogy ha videót/filmet nézek, 1 hete folyamatosan elmegy a hang, kb 10 percenként. Ha újraindítom, akkor jó, megint 10 percig. Ha zenét hallgatok, nincs ilyen gondom.

Most volt C format, nem oldott meg semmit. Nagyon remélem, hogy nem a gép ment tökre, hanem esetleg csak driverrel lehet gond. :(

2015. febr. 7. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kodek probléma is, vagy sérült a fájl, amit lejátszol.
2015. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs külön codec a gépen, KMPlayert használok, ahhoz nem kell. 1 hete jelentkezett a probléma, eddig semmi gond nem történt. Fertőzés nincs a gépen.


Nem a fájl sérült, ugyanis az összes filmmel ezt csinálja, valamit az összes interneten nézett videóval.

2015. febr. 7. 19:52
 7/9 donfetibo ***** válasza:
Én szerintem az egyik legjobb a Driver Genius Prof.13-as, kontrolálja, letölti és telepíti a legfrissebb drivereket! Ha kell meg van a fullos változat, mert csak azzal csinálja meg!
2015. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 donfetibo ***** válasza:

#6 válaszoló jó tippet adot, mindegy az, hogy milyen playered van akkor a legtisztább ha fel van telepítve az összes kódec, én ezt ajánlom:

Windows 7 CodecPack v4.1.0 Setup.exe vagy frissebb verzióját, ha kell elküldöm!

2015. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Soha, semmi gondom nem volt ezzel. Anno szervizben is azt mondták, felesleges a kodek. Sőt, rájöttem, hogy ha bedugok egy fülest, akkor nem jelentkezik a probléma. :/
2015. febr. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!