Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Razer Electra nevezetű...

Morec76 kérdése:

A Razer Electra nevezetű fejhallgató 7.1-es (térhangzású)?

Figyelt kérdés
Razer Electra tulajdonosok! Szeretnék egy ilyen headset-et vásárolni,de nem tudom, hogy 7.1-es e. FPS játékra használnám (CS:GO) és ott elég fontos az hogy meghalljam pl.: hogy honnan jön az ellenség.

2015. febr. 6. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
na neőrjits meg honnan jön az ellenség.. hahah jó választás az ára is jó 17-19 közt mozog de ez a hangok minőségére érzékenbységére van, nem arra hogy lokátor legyen XD ja és tuti nem 7.1 es
2015. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát van neked ilyen fülesed? :D Ha nem akkor miért okoskodsz? ;)
2015. febr. 6. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Sennheiser HD 518.. és nem okoskodok csak segítek te balfék!!!
2015. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ÖÖHhmm... balfék... (Szerintem kb. 8 éves vagy... Na jó 10 max.)
2015. febr. 6. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Áá. 6 vagyok. Ha nem veszed figyelembe amit írtam, hát tégy úgy. Mindenképp jó választás de semmi egyéb.. Még hogy 7.1 :D
2015. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nicsak

[link]

-bele lehet dugni 2 db. 3 pólusú jack kábelt.

-de az egyik az a mikrofoné

[link]

-sehol nem írja a Razer a hivatalos oldalán, hogy 7.1-es lenne az Electra fejhallgató


Ha 7.1-est akarsz venni akkor a Razer Tiamat-ot vedd.

[link]

[link]

2015. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de azt számolja a kisgyerek hogy az 62 ezer forintocskába lesz neki! :D
2015. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-hát lehet olcsóbban is venni térhangzású fülest, nem értem minek a 7.1 mikor van 5.1 is és az is elég mindenre.

Bár én fülesből csak a sztereót szeretem, mert csak zenére használok fülest. (Sony MDR1R)

Filmhez használok 5.1-et, de házimozi hangszórókon. (Sony DAV-DZ780)

2015. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát 5.1 en már nem halláná az ellenséget! ne butáskodj, a 7.1 a nyerő mert az be is mondja hogy warning!
2015. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy a fülesen meglehet különböztetni hogy a bal vagy a jobb oldali szól, de hogy te egyfülön megkülönbözteted hogy ha a füled hátúljánál csattog akkor az a sorround, ha meg a füled elejinél vinnyog akkor front, a center-t meg a két füled között hallod aminek a homlok üreg akusztikát ad?? Komoly ember vagy apám!
2015. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!