Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA hűtőt vegyek?

Milyen VGA hűtőt vegyek?

Figyelt kérdés

A videókártyám hűtője több mint valószínű hogy nem működik rendesen, mert a gép játék közben túlmelegedés miatt leáll, és a hűtő elég érdekes hangot ad, amit régen nem csinált, ezért úgy döntöttem lecserélem.

Magával a kártyával nincsen gond, több tesztelő programot is lefuttattam rajta, egyik sem jelzett semmi gondot a kártyával, és máskor nincs is vele gond csak játék közben.


Szervizbe nem fogom egy pár ezer forintos hűtő cseréért bevinni, mert lassan ott járunk hogy a díj amiért dolgoznak drágább mint maga a termék, én is ki tudom cserélni.

A gond ott kezdődik, hogy nem igazán tudom milyet vegyek.

Mi számít jó márkának? És a hűtő tulajdonságainál mit kell figyelembe venni?

Én ezt néztem ki magamnak: [link]


Szerintetek ez mennyire jó?


Egyébként GeForce GTS 450 kártyám van.



2015. febr. 6. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves kártya amúgy?
2015. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2
2015. febr. 6. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Az még nem hosszú életkor.


Igazából én nem tudom, mivel senki nem szokta cserélni a videokártyán a hűtőt, mert a legenda szerint amit veszel rá csak sz**abb mint a gyári.


Amúgy meg 20-30e ért vehetnél 1 picit jobbat is.

2015. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az egész kártyát nem akarom kicserélni, megvagyok elégedve vele. Azokat a játékokat amikkel én szoktam játszani mindent elvisz maximális grafikán, és mivel magával a kártyával nincsen semmi gond feleslegesnek tartom az egész kártyacserét.

Plusz költeni sem szeretnék rá, mert kb. másfél év múlva szeretnék venni egy úgy gépet, addig meg csak kibírja majd azzal a hűtővel amit veszek rá.

5-6 ezernél nem igazán akarok többet költeni rá, az amit linkeltem nekem jónak tűnik. De a márkáját nem igazán ismerem, ezért szeretnék véleményeket kérni ezzel kapcsolatban.

2015. febr. 6. 20:55
 5/11 A kérdező kommentje:
új*
2015. febr. 6. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
kiszáradt a paszta valószínűleg 300 forintért veszel pasztát bekened megfelelően és már jó is.
2015. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pasztázd újra.
2015. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendben, hétfőn első dolgom lesz hogy veszek egy hűtőpasztát, szépen újrakenem és meglátjuk mit csinál.


De ha esetleg így sem lesz jó, akkor az a hűtő amit linkeltem jónak számít? :D

2015. febr. 6. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Üdv. Nekem volt ilyen kártyám! Biztos,hogy nem lesz jobb az új hűtő!!! Arti cooling mx.-4 -es pasztát vegyél. Tudom drága de jó. kb 2000ft. Átlag pasztához kb 10 fokot jelent!!! Én procinál i7-nél teszteltem!!! A mai napig az van tökéletes kb 10-15 de lehet több újrapasztázáshoz is elég!
2015. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
+ mx2 és mx4 paszták nem okoznak rövidzárlatot. Tudtommal.
2015. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!