Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap:Asus Z97-K Processzor:...

Alaplap:Asus Z97-K Processzor:Intel i7 4790K 4 GHz lga 1150 Memória:Kingston 16gb (2x8gb) 2400MHz DDR3 Videókártya:Gigabyte GTX 980 G1 Gaming Játékra kihegyezett gépet szeretnék építeni én erre gondoltam. Vélemény?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Értesz tuninghoz egyáltalán?

1 millió és egyszer elmondtuk már, hogy játékra még mind i5, amit az i7 nyújt azt egy játék se használja ki, ezáltal megvettél egy olyan procit, aminek az 50%-a ki sincs használva.

GTX980 nem éri meg az árát, egy kicsit tuningolsz MSI-vel a GTX970-en és máris ugyan ott vagy, 16GB RAM-ot még egy játék sem evett meg, a legkomolyabb amit hallottam az 9 GB volt, 2400 MHz-es RAM kuka, semmivel nem lesz gyorsabb a dolog.

2015. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
46%
Namost,előszőr is:a 980 igen is megéri az árát mert annyi mint a 780 de sokkal erősebb a 970-et tuningolhatod de megse közelíti a 980-at.Másodszor:ha intel akkor i5,i7 csak akkor ha video-és egyéb szerkesztő programokra kell.RAM:ha van rá pénzed akkor jó amit írtál.
2015. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!