Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudtok arról a laptopról...

Mit tudtok arról a laptopról és vgaról, hogy Asus N551JM és GTX 860m?

Figyelt kérdés
A tevedesek elkerulese vegett : az i5os verziora gondolok, tovabba erdekelne, hogy mire lehet kepes. a benne levo gtx 860m gpu hogyan futtatna a jatekokat? olvastam mar eleg sok mindent rola, de nem tudtam eleget, es kielegito valaszokat sem kapni. peldaul egy crysis 2007 az hogy futna rajta? full hd monitorra kotve, mindent maximumra allitva. es a mai jatekok? pl crysis 3, far cry 4, stb? azert kerdezem eeket, mert a neten talalt tesztek alapjan "rossz ertekeket" lattam ezeknel a jatekoknal, kozben ha meg gameplay videot nezek amin elvileg ez a vga szerepel a fenti jatekokkal, tokeletesen fut maxon, de nyilvan mem full hdn.... valaki nem varazsolna okossa engem? elegge meglepodnek, ha egy ilyen meregdraga laptop a mai jatekokkal nem tudna konnyeden elbanni. mar nincs visszaut, megrendeltem,npar nap mulva meg is erkezik, alig varom mar. remelem kapok valaszokat!
2015. febr. 6. 03:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lesz 1-2 jatek amit csak mediumon fogsz tudni jatszani vele(Far Cry 4, Asassins Creed Unity, Watch Dogs), nehany amit high-on (Thief, Metro:LN, Crysis 3, Far Cry 3), de azert jo kis kartya ez szoval tulnyomo resze a jatekoknak fog mennni mindennel kimaxolva.
2015. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!