Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya típus az...

Vbadam7 kérdése:

Melyik videókártya típus az előnyösebb? (többi lent)

Figyelt kérdés

nvidia gtx szériából vagy asus radeon r9 270x - radeon r9 290 -ig

melyik jobb gamelésre leginkább league of legends, tomb rider, fifa 15, ac black flag és unity, crysis3 szóval a mai játékok mennének rajta videófelvevés köben vagy stream közben, de majd késöbb jönne egy avermedia termék videófelvevésre melyk bírná jobban melyik nyújtana szebb képi minőséget egy 1920x1080 as full hd tv monitoron



2015. febr. 3. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Hát elég érdekes a dolog, minden optimalizálás kérdése, ami az kedves uborka szaft unityjéből igen csak hibádzik, nem is kicsit, egy 5930K-procin (4,6GHz-en) 2db GTX980-as kártyán meg 32GB RAM mellette beakad a játék, crashel, vagy bugzik mint állat.

A Crysis 3 az megint egy jó kis GPU zabáló játék, de az legalább jól lett optimalizálva, a többit meg egy mezei C2D is elviszi.

Szebb képi minőség videókártya típustól nem változik, csak az változik, hogy mennyit bír, tudod, ha megteheted, akkor vegyél egy R9 295x2-öt (aki nem érti a viccet annak sült krumpli) és hosszú évekig nem lesz gondod.

De én azt mondom, hogy GTX970-en lenne a legjobb választás, R9 290-nél 5-10%-al erősebb, de feleannyit fogyaszt, és egy ici pici tuningal még a GTX980-at is beérheted.

Tehát én GTX970-et ajánlom, persze akkor legyen is mellette olyan a proci ami ki is hajta.

2015. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, csak a kíváncsiság kedvéért: Milyen procid van? (csak hogy tudjuk, miylen vga-t ajánljunk hozzá)

Hány GB ram van a gépedben? (Csak hogy tudjuk, vinné e full hd-n streamelve az említett játékokat - unity felejtős)

Mekkora a táp a gépedben? (hogy belefér még e mellé a kártya, van beszerelés után lenne se kép, se hang állapot)

2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és kedves HUN_Secctor a gépemve az alaplap tán még változik és talán még a processzor de ebben még nem föntöttem és lírom a linket amin megtalálható(de saját magam raktam össze)


DE a ram az már más: Crucial 4GB DDR3 1600MHz BLS4G3D1609DS1S00CEU


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..

2015. febr. 3. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

(a linken láthatóak alapján)

Ebből a konfigból radeon szériából 280x-285-290 lenne számodra megfelelő.

Nxidia fronton annyira nem vagyok képben, de mindenképp gtx770 és afelett.

2015. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 link #3 ában emlitetek valamit

Nem kel game streamelö kari mert ma ezt már amd és nv karik is megoldják inkáb ara szand apenzt vagy masra

2015. febr. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!