Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen netbook-ot vegyek?

Milyen netbook-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy otthoni gépem és az mellé szeretnék venni egy netbook. Főleg suliba vinni kéne meg ilyenek. Tehát legyen könnyű olyan 10"osra gondoltam, lehetőleg nagy aksival. Főleg film nézésre használnám, kis netezés meg hobbi szintű programozás szóval azért nem ártana ha még bírná egy ideig. Előnya ha nincs rajta OS mert attól csak drágább lesz a windowst meg úgyis csak linuxra cserélném. Az ár olyan 70-80ba gondolkodtam.


Köszönöm :)



2015. febr. 3. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tablet nem játszik? Ennyiért már egész jókat kapni.
2015. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát tabletet nem nagyon szeretnék. androidosat főleg nem :/ ha lenne egy tablet ami olyan mint egy netbook csak nincs billentyűje (de van pl.: usb bemenet meg lehet rajta OS-t cserélni) akkor az is tökéletes lenne
2015. febr. 3. 09:39
 3/6 akikam ***** válasza:
25%

Vegyél egy normális Laptopot a 75-100 ig egész jók vannak már egyik rokonomnak most nemrég választottam egyet..


És Samsung Vagy Acer hidd el tapasztalatból mondom!!!

[link]

2015. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért használt üzleti subnotebookot vegyél, azok jó minőségűek, pl Lenovo X200, Dell Latitude E4310
2015. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
chuwi vi8 nekem nagyon tetszik ha lenne rá szükségem tuti vennék egyet
2015. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is használt üzleti noti. Vagy tablet, biztos van olyan, amelyikre rá lehet mókolni Linuxot is. Kb 9"-ig úgyis ingyen van a Win.
2015. febr. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!