Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani a GYÁRI RECOVERY partíciót? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Lenovo G50-45 laptop. Ugyebár gyárilag van neki egy rejtett recovery partíciója amin egy Win 8.1 bing oprendszer volt. Amit sikeresen leformáztam. Segítséget szeretnék kérni,hogy hogyan tudnám pótolni a partíciót . A merevlemez a gyári . Esetleg a Lenovo Support tudna e segiteni a pótlásban?

Köszi a válaszokat előre is.



2015. febr. 2. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész a BIOS-ba, ott nem találsz egy recovery boot opciót, a boot menü alatt? Mert ha nem, akkor valószínűleg sikeresen leformáztad a rejtett partíciót, ami sokszor nem is annyira rejtett tapasztalataim alapján én még a Samsung pár éves notebookomon a Windows alól is láttam. Ha viszont valóban sikeresen leszedted a recoveryt, akkor nem tudsz mit csinálni. Máshonnan szerezned kell egy Windowst és azt telepíteni, itt nincsen más teendő!
2015. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez alapján tudsz csinálni : https://www.youtube.com/watch?v=nv9Iqhg1tVM

Ha idegeszít hogy induláskor ki kell választanod mi induljon akkor van olyan lehetöség hogy beálítod a Edit Boot Menu-nél a Count down form-nál 0 vagy egypár másodpercet.

2015. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket ! Akkor ezzel a GetDataBack-el ne is próbálozzak? Mert nem olyan régen rázavartam a HDD-re .
2015. febr. 2. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
GetDataBack adat visszaállító, de azt a kismillió fájlt nem hinném, hogy hiánytalanul megtalálná. Azért kipróbálhatod, lehet működik. Ha talál valamit azt előbb egy mappába tedd a D-n, onnan próbáld átmásolni a recovery-re. Kíváncsi vagyok mire jutottál,
2015. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lenovo biztos segít. Én anno írtam az Acer-nek és küldtek egy DVD-t ami magától helyreállította a partíciókat és létrehozta a recovery fájlokat. Nem tudom mi a neve mert a DVD tetején nincs semmi írva, 12 dollár volt.
2019. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megérte mivel egy Windows nem csak 12 dollár...
2019. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!