Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HyperX Cloud vélemény?

TheMartin03 kérdése:

HyperX Cloud vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megláttam ezt a fülest, igaz 28 ezer forint, de elég jónak tűnik

Valakinek vélemény róla?

Megéri a pénzét?



2015. jan. 30. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, de én mondjuk olyanra gondoltam, akinek ilyen fejhallgatója van.

De azért köszi szépen :))

2015. jan. 30. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját lovát mindenki dícséri. Azzal nem leszel előrébb. Egyébként egy korrekt darab.
2015. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :))

Steelseries darabok? V2, V3?

Razerek? Kraken Pro? Kraken 7.1?

Ezek egy árba vannak, szerinted melyik a legjobb?

Sok zenét hallgatok, és játszok is.. aztán videók, és skype

2015. jan. 30. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a nyitott, sztereo rendszereket szeretem, és parasztvakításnak tartom a sokcsatornás, pláne a virtuális sokcsatornás cuccokat.

A Steelseries Sibériából a Neckband a kedvencem, de nem a hangja, hanem a kialakítása miatt. Kár, hogy az XBox Editiont gyakorlatilag nem lehet kapni.

2015. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Kingston néven futó HyperX Cloud-Cloud 2-t egy kínai cég gyártja nincs nagyon tapasztalatuk ebben az ágazatban,ennek a headsetnek a közép tartomány a legnagyobb baja mert ott elég gyenge játékban ez nagyon fontos én Plantronics Headseteket használok játékra pontosabban a GameCom 788,Commander ami azért már egy teljesen más kategória az Magyar Ft-ban 100000 Ft körüli áron kapható nekem szerencsére van belőle egy én imádom a Plantronics termékeit így én mindenképp ebben de drágább prémium kategóriában is Headsetekből Plantronicsot ajánlanám a figyelmedbe,figyelmetekbe,de nagyon jó Fejhallgatókat is gyárt több mint 50 éves múlttal a hátuk mögött,de aZ AKG amiből szintén van azt zenéhez használom Audio-Technika,Beyerdinamic szintén nagyon jó,és a SONY de én a hangzásuk miatt a SteelSeries,Razer,Cloud márkákat nem szeretem én ha Audio eszközökről van szó elég szigorú tudok lenni első sorban önmagamhoz mert én nem attól a gyártótól vásárolok Audio eszközöket amit sokan írnak mondjuk SteelSeries,Razer,és most a Cloud hanem attól a gyártótól amelyik a lehető legközelebb áll a tökéleteshez felőlem KODIAK is használhat SteelSeries Headsetet ő ezért pénzt kap mert a SteelSeries szponzorálja vannak még többen is pl: BTURBO és a többi ismert külföldi CS GO-s,engem ez nem érdekel mert azok a Gyártók amelyekben én bízok azok valóban közel tökéletes audio eszközöket gyártanak a minőség minden tekintetében ezért aki leakar emiatt pontozni tegye meg de én nem fogom soha a SteelSeries,Razer,HyperX gyártóktól származó audio eszközöket ajánlani mert nincs elegendő tapasztalatuk ezen a téren majd idővel majd vagy 50 év múlva talán letesznek valami értékelhetőt az asztalra de most még nem nincsenek ott ahol azok a gyártók akiket én Preferálok.
2016. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!