Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CM Hyper 412 SLim vs Scythe...

CM Hyper 412 SLim vs Scythe Ninja 3 rev. B?

Figyelt kérdés

Ezen két procihűtő közt vacilálok, de sehogy se tudom eldönteni, hogy melyik legyen.

Mind a 2-t 8000-be tudnám beszerezni, ezért megspórolt összeg alapján a CM-hez húzok, de volt már dolgom Scythe márkával, és egy panasz nem volt rá 6 évig.

A magasság egyiknél sem probléma, mert 17,5 cm-ig támogatja a házam a hűtőket.

Valamint a CM-be még az tetszik, hogy 2 venti van rajta, tehát már ki van alakítva a push&pull rendszer, továbbá, mivel plexis lesz a házam napokon belül, így még mutatósabb is lenne, hogy nem 1 db venti, hanem 2.

Nem tudok dűlőre jutni, ezért kérem a segítségeteket, tapasztalatokat ezekkel a hűtőkkel kapcsolatban.


A válaszokat előre is köszi!



2015. jan. 30. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan írjon már valaki valamit, mert nagyon sürgős lenne.
2015. jan. 30. 16:17
 2/6 bamboochatheone ***** válasza:
Scythe. Több hőcső, nagyobb felület, halkabb az egy ventilátor miatt. Jobb választás.
2015. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az 1,08 kg-os súly nem tesz fizika kárt az alaplapban?
2015. jan. 31. 13:07
 4/6 bamboochatheone ***** válasza:
Ha nem rugdosod, pakolgatod állandóan akkor semmiképpen sem. Bár ekkora tömeget én már kikötnék valami ízléses damillal.:D
2015. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én személy szerint spaniferre gondoltam :'D
2015. jan. 31. 15:27
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Az sem rossz megoldás de a damil valamivel ízlésesebb.:D
2015. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!