Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy fele annyiba kerülő...

Egy fele annyiba kerülő M-Tech 550W -os táp jobb lehet mint egy Cooler Master 600W?

Figyelt kérdés

Mostani tápommal lehetnek gondok, több itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..


Visszaszerelhetem az M-tech-et mert azzal nem hinném hogy voltak problémák. De nagyon furcsállnám ha egy M-Tech (amiről már hallottam rosszakat) jobb lenne mint egy Cooler Master RS-600-ACAB-M4 600W.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy hibás CM biztos hogy rosszabb, mint egy hibátlan M-Tech.

Szükséghelyzetben kiváltképp.


Én hosszú távon azonban nem terveznék az M-tech-el.

2015. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb szériákból is ki lehet fogni egy olyat ami nem húzza sokáig. Tudod, Murphy törvénye.
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy próbát megér. Különben nyugodtan vissza szerelheted mert a konfigodhoz elég egy 400w táp is, de ezzel a 2 táppal ne tervezz hosszú távra! Amugy a problémádra lehet a ram is hibás!Ha 2 ram van a gépben akkor vedd ki az egyiket, és cserélgesd. Ha csak egy akkor... Az a baj h teszt programok sokszor nem írják hogy van-e probléma a rammal. Ilyen esetem már nekem is volt a szoftver azt írta hogy minden oké de meguntam cseréltem a ramot és megszünt az ujra indulás/kékhalál.
2015. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy egyik táp sem jó minőségű.
2015. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Atól még hogy CM plecsni rajta van nem lesz máris jó a táp... Vajon mért van 20ezer felet 450 es CM is?

>>>

2015. jan. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gariztasd be a CM et aztán az lene a legjob ha eladnád és egy jofélét venél,

prohardver.hu >>> "Melyik tápegységet vegyem?" (ez egy nagy topik)

[link]

2015. jan. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!