Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám kihozni a legtöbbe...

Hogy tudnám kihozni a legtöbbet a gépemből?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan játék nem fut szegényen, aminek a követelményeinek megfelel, szeretném tudni, mit ajánlotok, mit tegyek a videókártyámmal, beállításokkal, hogy gyorsabban működjön az egész, beleértve a játékokat is. (többnyire FPS)

Intel Pentium i3 2020M, 2.40 GHz, Windows 7 Ultimate

4 GB RAM

64bit

NVIDIA Geforce 610M, 1 GB


2015. jan. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél vele? Vegyél újat, pontosabban az egészet cseréld.
2015. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez 1155-ös platform, ez még simán fejleszthető. Én kezdeném egy erősebb vga-val. Utánna jöhetne +4 giga RAM, majd egy proci upgrade.
2015. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi ezt benéztem.:) Az M jelzésre nem figyeltem, hogy ez notebook.:) Vegyél újat.
2015. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezzel így nem tudsz semmit kezdeni.

A vga az egyenesen hullagyenge, a proci sem egy nagy valami, netezésre, wordre stb elég. Ez újkorában sem volt játékra jó, nem hogy most.

2015. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a mai játékoknak megfelelő az eszközöd, szóval lényegében nem tudsz mit csinálni vele.
2015. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!