Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a processzorba I5 4460...

Ebbe a processzorba I5 4460 muszály lecserélni a gyári hűtőt? És ha igen miért kell?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:06
 1/6 Lajtai László ***** válasza:
Szia. Nem muszáj cserélni. De a gyári hűtőnél rakhatsz bele halkabbat és hatékonyabbat. Ezért szokták cserélni.
2015. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem muszáj le cserélni, egyes játékoknál fog melegedni olyan 60-65 fokig is szerintem ami bele fér intel procikat nem fogja vissza ez a hő még. de ha 4-5 ezerért veszel rá valamivel jobbat mint a gyári akkor ilyen 50-60 foknál szerintem max terhelésen sem fog jobban melegedni.
2015. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 halalfalo ***** válasza:

Akkor cserélj, ha túl hangosnak találod a gyárit, vagy nem hűt jól. Alapesetben jónak kell lennie.


Ja, és nem muszály, hanem muszáj. :D

2015. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.De ha lecserélném vízhűtésre vagy léghűtésre? És a vízhűtés az milyen tudom hogy jobb de maga ahogy dolgozik ?
2015. jan. 27. 14:17
 5/6 halalfalo ***** válasza:

Vízhűtés leginkább akkor éri meg, ha megépíted.

Corsair, Cooler Master gyárt előre összerakott szetteket, de azok inkább csak játékszerek. És nem is halkabb, mint egy jó léghűtés.

2015. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 halalfalo ***** válasza:

Ha megépíted, akkor az egy 100 ezer kb. :D

Mivel nem is lehet tuningolni a procidat, nincs értelme ezzel foglalkozni. 10 ezer Ft körül már vannak jó léghűtések.

2015. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!