Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8Gb vagy 16Gb RAM? Meddig...

8Gb vagy 16Gb RAM? Meddig elég a 8Gb?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig lesz még elég a 8Gb RAM a játékokhoz? 16Gb jelenleg felesleges, azt tudom. Nincs mi kihasználná. De előbb-utóbb kelleni fog. A kérdés, hogy mikor. :) Gondolkozom, hogy eladjak-e 8Gb-ot...

2015. jan. 26. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, hogy nincs, ami nem használná ki, csak játékból nincs, ami nem használja ki. Rengeteg 3d tervező program, videó renderelő stb. ki tudja használni.


Most jönnek újítások, én azt mondanám 2016-ban már kelleni fog a 16 GB.

2015. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 8GB jó darabig elég lehet, általános célokra még sok is, játékra még van benne tartalék. Az én gépemben is már 3 éve figyel 8GB RAM, de nem nagyon láttam még nagyon kihasználva. Játék alatt a legtöbb 5,2GB volt, amit tapasztaltam. Ha a 8GB kevés is lesz, akkor sem pont a 16GB fog alapból kelleni, de hát ha növelünk, akkor duplázzunk...a memória már csak ilyen....mire játékoknak ténylegesen kelleni fog 16GB memória, addigra a mai gépek ócskavasak lesznek. Komoly munkára ki lehet persze használni sok RAM-t, de szvsz átlag embernek és játékosnak még elég lesz 8GB egy darabig...(16GB-t majd következő gépembe teszek 2 év múlva, de az már addigra úgy is DDR4 lesz).
2015. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most még nincs rà nagy szükség , de 1-2 éven belül kelleni fog jàtékokhoz is.
2015. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!