Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangfalnál baj ha nincs...

Hangfalnál baj ha nincs bedugva az összes kábel?

Figyelt kérdés

Van már egy pár éves 5.1-es hangfalam, és azt vettem észre, hogy nem nagyon számít, hogy be van-e dugva mind a 3 kábel vagy sem.

Tehát van hozzá 3 kábel (kék piros sárga, bár nem hiszem, hogy sokat számítana), és a hangfalva az összes be van dugva, gépbe viszont csak a kék.

De minőség/hangerő számpontjából számít-e valamit, hogy még azt a +2 kábelt bedugjam?

Most főleg azért jutott ez a kérdés eszembe, mert hallgattam youtube-on pár zenét és max-ra feltekerve viszonylag halk volt.

Meg régen windows-t használtam, most meg ubuntu-t.

Meg létez, hogy youtube-on halkabb a zene, mintha letöltve mp3-ba hallgatom?


2010. febr. 8. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Az ubuntuhoz nem értek, és az se derül kia kérdésből, hogy szól-e az összes hangfal, de egy átlagos 5.1-es hangkártyán 5 bemenet van (kék, sárga, fekete, zöld, piros), a hangfal kábeleket center-mélyláda--> sárga, hátsók--> fekete, elsők--> zöld, a piros a mikrofon, a kék a line in. Ha ez megvan akkor telepítsd a legfrissebb drivert a hangkártyához, nyisd meg a kezelőpanelt, és ott beállíthatod a hangfalat
2010. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy szól-e az összes hangfal, nem próbáltam, de úgy tudom egyszer sem működött mind az 5, csak 4.

De ezen csak 3 bemenet van, kék, sárga, zöld.

És hát elég valószínű, hogy 5.1, van 5 kis hangszóró meg egy nagyobb amin be/ki lehet kapcsolni, stb.


De hallgattam letöltve zenét, és azért hangosabb volt.

Szóval lehet csak youtube halkabb valamiért.

2010. febr. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!