Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összekötöttem a PC-t a TV-vel...

Összekötöttem a PC-t a TV-vel HDMI kábellel és nincs hang. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Az integrált videokártyámon(intel) nincs hdmi kimenet ezért vettem egy dvi-hdmi átalakítót+hdmi kábelt. Összedugtam a samsung led tv-vel, kép van, viszont hang nincs. Másnap vettem egy aux kábelt, hogy hátha azzal lesz hang is, de tévedtem. A hangbeállításoknál elvileg a "lejátszás" fül alatt kéne lennie hdmi lehetőségnek, de nincs. Hiába pipáltam ki, hogy "Letiltott eszközök megjelenítése" -semmi... A hangkártya is integrált (Realtek) Tipp? Ötlet? Driverrel megoldható? Segítsetek!

2015. jan. 24. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom dvi nem visz hangot, szóval hiába vettél hdmi átalakítót. vegyél valami olcsó videókártyát, ha nem játszol. :)
2015. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de nem tudod,hogy esetleg aux kábellel meglehetne oldani?
2015. jan. 24. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
nemtudom. lehet mire kitapasztalgatod melyik lenne a jó megoldás ott leszel mint egy olcsó vga-nál. :D
2015. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:DNa igen! Hát úgy döntöttem, hogy majd veszek egy videókártyát! Mégegyszer köszönöm válaszod!:)
2015. jan. 25. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy sima R7 250 már kiszolgál, azon van HDMI is. Egyébként meg csekkold végig milyen audio kimenetek vannak a TV-n. Csak találni fogsz valamit.
2018. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!