Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem érzékeli a számítógép a...

Nem érzékeli a számítógép a xbox360 controllernek a wireless receiverjét. Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem egy xbox 360 controllert gépre. Van ez a kis érzékelője, ami eddig működött, de most nem világit az a zöld kis fény ami mutatja, hogy csatlakozva van.

Telepítettem már a drivert. Átdugtam másik usb-be. De néztem videókat is és az egyikbe az eszközkezelőnél másoknak ott volt az xbox360 perifériák. Nekem nincs ott?

Mit lehetne ez esetben csinálni? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2015. jan. 24. 12:35
 1/5 miért.én? ***** válasza:
Alaplapi usb port kell neki.
2015. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon van. :/
2015. jan. 24. 22:49
 3/5 miért.én? ***** válasza:
Lépj be az eszközkezelőbbe. Mikor csatlakoztatod a receivert, egy pillanatra meg fog jelenni az eszközök között(sárga alapon, felkiáltójellel). Kattints(jobb egérgomb) rá és frissítsd az illesztőprogramját."Illesztőprogram frissítése"=> "Illesztőprogramok keresése a számítógépen"=>"Választás a számítógépen található illesztőprogram-listából"=>"Microsoft általános vezérlő Windows osztályhoz"=>"Xbox 360 Wireless Receiver for Windows"
2015. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 miért.én? ***** válasza:

Ha valamiért nem engedi a frissítést(esetleg nem találod), akkor innen le tudod tölteni.


[link]


Az előzőleg felvázolt procedúrát akkor is végig kell csinálnod. (Az utángyártott receiverek már csak ilyenek.) :)

2015. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 29. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!