Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Headset vásárlás?

Headset vásárlás?

Figyelt kérdés
Játékhoz szeretnék egy headsetet beújítani, ts3, skype miatt. Jó minőségűt szeretnék. Nektek milyen van, vagy mit ajánlanátok?

2015. jan. 23. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Belefér a füled nem nyomja, több mint jó hangzás, vibro sub,zajszűrős mikrofon,több mint amit vártam.

Hátránya-csak pchez usb csati miatt.

Előnye-kivált egy házimozit és közben nem dübörög a lakás.

2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a fejhallgató egyenlő a nullával. Dobozhang, attól hogy vibrál semmi jelentősége a basszushoz, magas az van benne, olyan hogy szétvágja az agyadat is, meg hangos, de nem az a lényeg, hanem a hangminőség, ezekkel viszont jól járnál, csak kár hogy árat nem írtál.


Creative Tactic3D Sigma

[link]


Sennheiser PC 310

[link]

2015. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretem az olyan embereket akik úgy próbálnak a felszínen maradni hogy közben mindenkit víz alá nyomnak.

Olyat kritizálsz amid soha nem volt.Olvastál valahol valamit és már véleményed is van.A sound blaster termékek önmagukért beszélnek a senheizer kategóriának az olcsóbb változata minőség romlás nélkül.Én egy tactic 3D alfával kezdtem, jó a hangzása kicsit szorít de elviselhető, miután gari idő alatt meghibásodott a mikrofonja ráfizetéssel cseréltem Sigmára.Minőségbeli különbséget nem tapasztaltam a kettő közt csak annyit hogy ez már kényelmesebb viselni.A szoftverei csodásak hetekig mókáztunk a hangeffektekkel.Senheizert hangosításokon használok magamnak sokat nem jellemezném 99%-os füles.

Vissza térve a fent fikázott fülesre: igen-döbbenetes hangerőre képes.Nincs mély benne?Üvőlt a magas?-elcseszett hangszínszabályzással bármelyik ilyen,a fikázott rezgő funkció meg annyit ad hozzá mint a házimoziknál a sub láda amelyik vesén ver.Az alfa sigma a saját hangkártyájuk miatt jók viszont a virtuál 3d hangzásuk gyengus,a lapos kábelük soha nem egyenesedik ki zavaró.A gyenge táblagépem képtelen volt normális hangerőn meghajtani őket.Genius GX Cavimanus-ra visszatérve a virtual 7.1 használható de játékoknál átállítva valós 8 csatornára félelmetes a térhangzása.Aki játékra veszi az ilyet vegyen aki meg filmet és zenét akar annak jó a soudblastert.Reggeltől estig a fejeden lehet nem lesz kényelmetlen amig az alfa 1 óra után a sigma 2 után kényelmetlen.Nem vagyok ilyen pc márkagyár párti mint razor genius.... de ez meglepett.Rendezvény DJ hangosítással foglalkozok nem kell bemutatni a márkákat mert mosolygok a genius és társai hangfalakon de ez a fülesük akkor is jó.Ja és fikázni azt szoktam amit ki is próbáltam.

2015. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!