Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UHD-hoz monitor és van értelme?

UHD-hoz monitor és van értelme?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodok egy UHD monitor beszerzésén, a hardver adott hozzá ( 980 SLI ), viszont nem tudom mennyire lenne értelme.

Teszt van rengeteg a neten, épp csak a lényeg nincs egyikben se. Van-e értelme?

Aki esetleg már váltott és látta a különbséget egy HD és UHD monitor között, az miként vélekedik, megérte a csere, tényleg érezhető a minőségbeli különbség?

Elsősorban játékra lenne használva.



2015. jan. 23. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos érezhető a minőségbeli ugrás, tv-ken is nagyságrendekkel szebb az UHD, mint a sima Full HD, csak még nem sok minden támogatja. :)
2015. jan. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom...

Szerintem egy jobb minőségű FHD monitor iselég mindenre, még játékra is.

2015. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még elég kevés játéknak van ehhez megfelelő felbontású textúrája, én most semmiképpen sem ruháznék be UHD-ra és dupla videókártyára emiatt, esetleg még a monitorra igen, de mire megfelelő játékok is lesznek hozzá.. 1-2 évet várnék kb, addigra lesz jobb kártya ennyiért, és több játék.
2015. jan. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi kommenteket.

A kártyák megvannak már, jelenleg használom őket.


Mondjuk egy másik gondolatom amit nem írtam, de eszemben volt nekem is, hogy nem tudom, egyáltalán mennyi játék van erre rendesen felkészítve.

2015. jan. 23. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!