Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mechanikus billentyűzetek...

A mechanikus billentyűzetek tényleg annyira hangosak mint mondják?

Figyelt kérdés

Hangosabb mint pl egy átlagos régebbi membrán?

Az MX Blue-ról tudom hogy hangos, de mondjuk a Brown az mennyire vészes?


2015. jan. 21. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nem igazán hallottam még őket de azt mondják mindnek más hangja van..

https://www.youtube.com/watch?v=hUN93Xz-7pg

2015. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem segít, mert nem sok viszonyítási alapom van... Egy simához képest milyen hangosak?
2015. jan. 21. 17:19
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
Utólag, de azért leírom mit tapasztaltam: A blue switches mechanikusok a kattanás miatt első 1 hétben piszok hangosnak tűnnek, de szerintem ezzel lehet a leggyorsabban gépelni! :) A Brown alig hangosabb az átlag billentyűzetnél /szerintem/ . Red és Black ugyan az, alig van különbség. Éjszaka is kipróbáltam őket.. háát. Sapphire R7 260X-es kártyám maxon ment BF4 alatt, de a 100%-on menő ventilátor hangját simán elnyomta az összes switches billentyűzet.. :D Stúdió mikrofon mellett amúgy vicces a ts is, ha ilyen billentyűd van. Én azóta nyomógombon vagyok, mert erotikus a többiek füle számára.. (nem kell részleteznem ,hogy értem) :D
2015. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!