Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptopomon eddig világított...

HP laptopomon eddig világított a capslocknál egy fehér led ha bevolt kapcsolva és a wifi gombnál is most pedig nem. Nemtudom pontosan hogy a telepítés után jött elő a probléma?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a felhasználói kézikönyvében, hogy mit jeleznek a azok a ledek a laptopodon. Az ilyen információk többnyire megtalálhatók benne.

Mi a gép pontos típusa?

2015. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A típusa hp pavilion 17-e050sh. A capslock bekapcsolását jelzi az egyik ott van a gombon azaz világít egy pötty rajta a másik szintén a gombon van a hálózat kapcsoló gombon de most egyik se világít.
2015. jan. 21. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A CapsLock-nak a gomb bekapcsolt állapotban fehéren kell világítania minden helyzetben, a wifi-nek (szintén fehéren) csak akkor, ha be van kapcsolva. A wifi driverét feltetted? A hang narancssárgán világít ha nincs telepítve, vagy le van némítva. Normál esetben nem világít.
2015. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kéziköny nincs hozzá egy lap van hozzá olyanokkal hogy hol van a bekapcsoló gomb meg ilyesmi nem vagyok teljesen analfabéta az ilyenekhez nagyobb problémát simán megoldok igazából ez csak szimplán zavaró de nem életbevágó.
2015. jan. 21. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Az osszes drivert feltettem de nem mukodik de azert meg atnezem a drivereket.
2015. jan. 21. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Innen ki tudod nyomtatni, vagy el tudod olvasni

[link]


Elő szokott fordulni, hogy egy rendszer újratelepítésnél valami félresiklik és még ha minden működik, akkor sem úgy ahogy szeretnénk.


Én ilyenkor általában mondok valami cifrát, veszek egy nagy levegőt, és újrakezdem a dolgot.

2015. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!