Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy AMD FX 8320 process...

Deniel94 kérdése:

Vettem egy AMD FX 8320 processzort az ASHROCK 990FX EXTREME3 lapomba es semmit nem csinal. Nem tölti a rendszert mikor bekapcsolom a gépet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljes konfig, jól raktad-e be, tettél-e rá hűtőpasztát, kap-e rendes mennyiségű áramot?

Néma gyereknek anyja is SÜLTKRUMPLI!

2015. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen táp van alatta?
2015. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel már sok ilyen kérdést olvastam aki annyira buta hogy még kérdezni se tud, így kifejlesztettem a gondolatolvasást.

Tehát, valszeg egy meglévő telepített rendszernél procit cseréltél, és nem indul most már, ebben az esetben újra kell húzni és kész, előtte backup persze.

2015. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Chieftec 450W táp

És nem tudom mi az a back up mert ennyire nem vagyok benne

2015. jan. 20. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
back up== biztonsági másolat, mentés az adaidról
2015. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
adaidról==adataidról
2015. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak kozlom hogy ezen kivul mukodik egy athlonna es egy fx 4130al is es ezzel meg se mozdul. Nem gondolom hogy az oprendszerrel lenne a hiba :/
2015. jan. 20. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor már csak 2 lehetőség maradt, az egyik, hogy rossz a proci, a másik pedig hogy a BIOS-t frissíteni kell (min P1.50).

De azért jó lenne tudni, hogy se kép se semmi a 8320-s procival, BIOS sincs?

2015. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az előzőekhez, az hogy más proci cserével betölt a rendszer az még nem jelent semmit, fő alkatrész cserénél (alaplap, proci) ujra kell telepíteni a rendszer (erősen ajánlott), akkor is ha be tudja tölteni meg ha nem.
2015. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!