Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a tévét nem kéne monitorként használni?

Figyelt kérdés
Nem hiába vannak monitorok
2015. jan. 20. 19:13
 1/4 miért.én? ***** válasza:
Miért is?
2015. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég régi dolog az, hogy a TV-t, másra is használják.

A videómagnó, a konzolgépek, a TV-re köthető PC-k (C64-et is lehetett TV-re kötni), a DVD és más médialejátszók, Set Up Boxok, egytől - egyig megváltoztatták a TV-zési szokást (pontosan, kibővítették). A TV-k is, okosodtak (nyugi, a TXT-t nem ide veszem): tudnak már filmet lejátszani USB-ről, különféle DVB tunerekkel látják el, internetre is lehet csatlakozni, okosodnak is, a képfelbontások növekedéséről, ne is beszéljünk.

Visszatérve: a szó klasszikus értelmében, már sokkal kevesebben TV-nek (csak a kábel TV az, ahol még van analóg adás).

2015. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te, én is monitort használok monitornak, tévém nincs is. Ettől függetlenül szerintem a legtöbb ember el tudja dönteni, hogy neki ez hogy jó.
2015. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy gondolom, hogy nem neked kéne eldönteni, hogy ki mit mire használjon.


A tévé és a monitor technikailag majdnem ugyanaz. De mondhatnám azt is, hogy nem hiába van a tévén hdmi-bemenet, a videokártyán meg hdmi-kimenet.

Ízlés kérdése.

2015. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!