Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a számytógép...

Szerintetek ez a számytógép építés? és kb. mekkora táp kéne ehhez?

Figyelt kérdés

Ezek lennének a specifikációi:Alaplap:MSI 970 gaming

Processzor:AMD fx-8350

VGA: MSI nvidia geforce gtx 970

És tápot néztem még hozzá:ez 800 wattos: M-tech BOX black edition 800W......nem tudom hogy e jó-e



2015. jan. 19. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egy vicc! egy jó fsp,xfx,corsair esetleg chieftec.. ennél az mtech-nél csak jobbak vannak :D ha nem tervezel sli-t akkor inkább 600w alatt kell nézelődnöd tápokban de minőségit nézz
2015. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tápon nem szabad spórolni!


Ezt nem győzik hangsúlyozni.


Az az M-Tech vacak sosem lesz valós 800W, és elég esélyes, hogy rövid időn belül búcsút mondhatsz a géped többi részének is, a táppal együtt. Egy minőségi táp nem 10 ezernél kezdődik...


Ahogy már az előttem szóló írta, Chieftec, FSP, esetleg Cooler Master, Corsair, XFX tápok jók. Én a voksomat FSP és Chieftec mellett teszem le. Pl. FSP Raider vagy Chieftec CTG tápok között keresgélj.

2015. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

1150 97 alaplap + i5 4460

XFX Pro 450W pl.

2015. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Vagy ha amd nél maradsz 8370 t veném vagy 8320 + cm 212

Remélem gépház normális szelős... Amd zártban széné ég

2015. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!