Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB Headset vélemény?

USB Headset vélemény?

Figyelt kérdés
Lenovo B580 laptopba USB-s headsetet szeretnék venni, ez okozhat valami hang romlást, vagy valamit a 3,5mm jack bemenetessel szemben?

2015. jan. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, milyen az USB headset, illetve mire használod.

Nekem videótelefonálásra és filmnézésre megfelel az, ami van.

Hozzáteszem, van USB hangkártya is, amivel tudsz nem USB headsetet is használni.

Ismerem a problémádat: nekem is, hasonló Lenovo laptopom van, amin nincs mikrofon bemenet.

2015. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezeken a laptopokon a mikrofon és a hangbemenet egyben van, azaz valami jack elosztót kéne szerezni, de sajnos még nem találtam ilyet a boltokban, de bevallom, nem is nagyon kérdeztem utána.

Erről beszélek: [link]


Ilyen headsetet szeretnék:

[link]

2015. jan. 20. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Te most, csak hallgatni szeretnél valamit, vagy a headseten keresztül, beszélni is?
2015. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hallgatni és beszélni is ><
2015. jan. 20. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetéshez a mikrofon pontos adati is szükségesek.

Úgy látom, beszélgetéshez is jó (amit az adatokból kiszűrtem, bár nem értek cseh nyelven). Ha jól látom, itt vannak a vélemények róla:

[link]

Ha ezt, el tudod olvasni, akkor rajta, mert én (mint írtam), nem értek cseh nyelven.

2015. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!