Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Geforce GTX 970-et szeretn...

Egy Geforce GTX 970-et szeretnék vásárolni ebbe a configba lehet? Lentebb leírom mire gondolok.

Figyelt kérdés

Komolyan, elgondolkoztam a ( /Gigabyte/, esetleg jobb a másik gyártó? ) Geforce GTX 970-en és arra az elhatározásra jutottam, hogy megveszem.

Viszont előtte mindenképp ki szeretném kérni a véleményeteket ezekről, amik fontosak lennének:

Érdemes lenne e hozzá lecserélnem a Corsair GS 600W-os tápot egy erősebbre, illetve a processzoromat, ami jelen esetben egy i5 2500k? És ha igen, milyenre?

RAM-ot szeretnék még bővíteni, jelenleg 2x4 Gb Kingston HyperX Blu 1600 Mhz van bennt, gondoltam még ennyit veszek bele...

Köszönöm előre is a segítségeteket!



2015. jan. 18. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet bele, ahogy van. Ha esetleg később gyengének bizonyul a proci, akkor majd kicseréled. Rögtön, reflexből nem kell. A táp jó, az is maradhat.
2015. jan. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Bőven elég cpu főleg ha húztad is (K)

Tápot erösebre? Corsair RM 450 :)? Vagy mi az erősebb? "Nagyobb" semmiképp nem kell

2015. jan. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Persze elég. Nem kell lecserélned. De ha van rá pénzed akkor újíthatod ízlésed szerint. De a lényeg, hogy bele fog menni.
2015. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na most az a helyzet, hogy egyáltalán nem húztam még :) alapjáraton megy, igazából nem tudom, hogyan kell húzni, azt tudom, hogy alapból lehetne mert úgy van már gyártva is...
2015. jan. 18. 13:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a "megnyugtató" válaszokat :) akkor csak a videokártyát fogom kicserélni. A processzorom még tényleg nem volt húzva, bár ha valaki leírná részletesen, hogy, hogyan is kell azt megköszönném :) innen adja is magával, hogy a gyári hűtője le lesz cserélve valami frankóra mondjuk egy "shytec mugen 3" példának talán... :)
2015. jan. 18. 13:38
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

prohardver.hu >>> "Tuning, kezdőknek szájbarágósan"

Nem feltétlen kel tuningolnod mert elég erös még a cpu alapon is

P/Z lapod ha van akor Bios ba szorzót emelsz a lényeg enyi

2015. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ASUS P8P67 m-em van azon állítólag fel lehet húzni 4,5 Ghz-re, az azért elég jó lenne nem? Ha így is erős...
2015. jan. 18. 16:02
 8/8 BlodDrunk ***** válasza:

Ramot fölösleges venned ha csak játékra használod,ha munkára is 3D modell,renderelés stb akkor csak.

Jelenleg játékra semmi nem használ ki 8Gb-ot se.


Amugy teljesen jó a konfig

2015. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!