Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan mentsem le a drivereket...

Gabriel31 kérdése:

Hogyan mentsem le a drivereket? Most vettem egy laptopt és már két napja nem tudom használni.

Figyelt kérdés
Tehát nem magyar, mert nincs rajta magyar operációs rendszer. Toshiba Satellite L50-B-1-wj típus. Hogyan tudom kimásolni a drivereket hogy újra tudjam telepíteni hogy magyar legyen. Semmilyen opciót nem adott ki indításkor. Csak az idő magyar. Vagy van valami más lehetőség hogy magyarítsam?

#telepítés #driver #Toshiba #magyar operációs rendszer
2015. jan. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit kimenteni. Megkeresed a típust a gyártó honlapján, és onnan szépen letöltögeted.
2015. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mindezt ingyenesen és lehet hülyén hangzik de minden es a teljes driverét megtalálom? Mert a másik laptopomnál nem volt minden letöltött driver jó.
2015. jan. 14. 18:48
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] itt az oldal de az én típusomhoz való drivert nem is adja ki lehetőségnek
2015. jan. 14. 19:05
 4/4 lali51 ***** válasza:

Iobit Driver booster, ezzel letudod menteni.

[link]

2015. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!