Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a pendrive-nak?

Mi baja a pendrive-nak?

Figyelt kérdés

Most vettem 64GB-os Kingston Data Traveller, pendrivet, és nem tudom rámásoli az iso filet, azt irja "xy túl nagy méretű a cél fájlrendszeréhez"

valaki segítsen, sűrgőős...


2015. jan. 14. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még az, 64gb-os, és mégis csak 57szabad helyet ir...
2015. jan. 14. 14:33
 2/4 anonim válasza:

Milyenre van formázva?

ha FAT akkor 2 GB max fájlméret.

FAT32 4GB

NTFS 16 TB ez pendriven nem jó!!!

exFAT Ez is olyan mint az NTFS csak ez ideális pendrivenak.

csak Windows Vista SP1-en vezzeték be de win XP-re van update de Win 7 Win 8 már tudja update nélkül tudja :-)

2015. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindig kevesebb a használható hely mint a névleges. Ez így normális dolog, nem tudsz olyat venni ami megegyezik a névlegessel a hardver felépítése miatt (ebbe most ne menjünk bele) :D

Én is jártam már így, ami megoldotta, hogy az "iso" filet simán kicsomagolod és azokat az adatokat már nagy valószínűséggel rá tudod másolni. (feltéve, hogy nem nagyobb a file mint a szabad hely)

Ha így sem sikerül akkor formázd le a pendrive-ot a Windows-al (meghajtóknál jobb klikk a pendrivera és formázás. itt figyelj arra hogy ne egyen semmi fontos dolog rajta, mert elveszíted)

Ha ez sem segít akkor végső megoldás, hogy visszaviszed oda ahol vetted, kötelesek visszavenni és megjavítani vagy kicserélni.

Remélem segítettem, további szép napot :)

2015. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ, de az iso kérdéset megoldottam (kibonttom, és úgy másoltam rá) :)
2015. jan. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!