Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tera és Guild Wars2-höz...

Tera és Guild Wars2-höz összeállítanátok nekem egy konfigot?

Figyelt kérdés

Nagyon rákaptunk ezekre a haverjaimmal,csak nekem még nem teljes a játék élvezete, mert eléggé szar a gépem :/ A perifériák megvannak, de azon kívül kb mindent cserélni kéne.


Ha lehet minél ocslóbban, de 100k a plafon amit rászánnék.



2015. jan. 13. 22:06
 1/5 eVoLNT5 ***** válasza:
szeritem egy gtx 750ti elég neki egy jobb intel processzorral, i3-i5 rád bízom :) 8gb rammal.
2015. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy Gigabyte GT750x TI 42k körül mozog

az i3 30k

8gb 1600mhz-s ram 26k


Már keretnél vagyunk és még nincs se alaplap se táp


Én szívesen kötök kompromisszumokat, csak nem szeretnék akadni raideken, nekem az a fő.

2015. jan. 13. 22:21
 3/5 eVoLNT5 ***** válasza:
hát ezek kellenek hozzá legalább, i3-i5 processzor függő játék a tera, sok karakter van egy mapon, a terrain distance is, hogy egy adott területen mit láthatsz vagy mennyi mindent, ez teljesen processzor és videókártyafüggő tevékenység. amióta vettem egy intel processzort nem voltak gondjaim azóta mmo játékokal. ha veszel egy i5-öt valami olcsó b85ös lappal 8gb rammal meg egy gtx 550ti vagy 750ti-vel nem hiszem, hogy lesz gondod a tera-val. talán mgé ultran sem.
2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Teraval nem játszottam még, de az esélytelen, hogy gw2-re 100 ezer ft-ból nulláról össze lehet rakni egy konfigot úgy hogy élvezhetően fusson. 200-ból már reálisabb lenne.


Milyen hardverek vannak most a gépedben? Hátha ki tudunk belőle hozni valamit.

2015. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néztem róla videót /a játékokról. Már mondom is: 3GB ddr2, 512mb 4670 128bit, 500as vinyó,sima ház, proci egy e8400 vagy e 5400.. akkor mi kell még hm.. táp valami codegen gyári 3ezer ft-os aszt annyi :DD
2015. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!