Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM? Csináltam egy RAM sebessé...

RAM? Csináltam egy RAM sebességtesztet egy programmal, mert kíváncsi voltam rá, hogy milyen DDR-es a RAM-om. Na tehát azt írta ki, hogy DDR333 SDRAM . Ez most sima DDR vagy DDR3 RAM?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Sima DDR. Amúgy a konfigból könnyen ki lehet találni. Írd le milyen gép.
2015. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sima DDR 333mhz-es. Bődületesen régen láttam már ilyet. :D Amúgy írd le a konfigodat CPU stb. abból is könnyen meg lehet mondani.
2015. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a gép már elég öreg, mert kb.: 7-8 éves. Nem tudom az adatait, mert ez nem gyári összeszerelés. Sajnos elég lassú és szeretnék rajta gyorsítani. Intel Celeron proci van benne, 2,66 GHz. Ja a RAM pedig 256 MB, ha jól tudom.
2015. jan. 12. 15:20
 4/9 A kérdező kommentje:
A méretét nem pontosan tudom, de lehet, hogy 512 MB, de szörnyen lassú. Win 7 x86 van rajta, Intel Celeron 2,66 GHz-s proci, talán 2 magos, 80 GB-s HDD, a többi adatot nem tudom. :/
2015. jan. 12. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
256 MByte ram? Hogy az úristenbe tetted te fel rá a windows 7-et? Azzon még a windows xp is szaggat :D
2015. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rossz hír az, hogy ezen a gépen már nem tudsz olyan fejlesztést ezközölni, amivel bármi érdemi hatást elérnél. Sajna ez van, ez már csak pénztemetőnek lenne jó.
2015. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fut rajta a Win 7, gyorsabb, mint az xp valamennyivel. De így is borzasztó lassú.

Szerintetek gyorsabb lesz, ha megveszem ezt és belerakom? Vagy talán 2 ilyet, mert ugye a Windows magába 1 GB..

[link]

2015. jan. 12. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
A plusz RAM önmagában ( szinte ) semmit nem ér, ahhoz a többi komponens túl gyenge. Az sem biztos, hogy az alaplapod képes 2 gigát kezelni. A lap ismerete nélkül ez persze kérdés.
2015. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a gépet ne újítsd, inkább vegyél egy másikat. Jobban jársz így.
2015. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!