Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet ajánlanátok hogy...

Milyen gépet ajánlanátok hogy Full grafikán 100fpsem legyen GTA san andreas és GTA 4?

Figyelt kérdés
100ezer forint körül gondoltam. Várom a tippeket köszönöm előre is :D

2015. jan. 11. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 +1
2015. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ezekre mondjátok azt hogy előre összerakott gép? [link]

Milyen hátrányai vannak az ilyen gépeknek mert nagyon szidja mindenki ezeket, mondjuk ha máshonnan rendelném akkor olcsóbban kijönnék vagy át fognak baszni valamivel?

2015. jan. 14. 18:43
 13/16 anonim ***** válasza:

Én ott kezdeném, hogy egy gépet saját magadnak összerakni felér mindennel, kivéve ha nem tudod hogyan kezdj bele.


#2


Az általad összeválogatott alkatrészekben biztosabb lehetsz hogy működni fog, mivel TE válogattad össze.

2015. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én sokkal jobban megbízok a szakemberekben mert nem értek az összeszereléséhez. Meg szerintem megbízható cég ez : [link] és nem nagyon szeretnék egyenként minden alkatrészt külön megvenni. Megrendelni meg főleg nem ilyen xy oldalkról. Mert összekeverhetik meg minden, ezek meg előre összerakott gépek és nem nagyon van összecserélés. Olyan lehetőség van hogy drágább alkatrészt raknak bele de ez nem lenne valami logikus.
2015. jan. 15. 16:17
 15/16 anonim ***** válasza:
remélem megvetted azt az összerakott szart.
2015. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok ahhoz az imeriumos szarhoz, remélem megvetted.
2015. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!