Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem egy videókártyát....

BRG Games kérdése:

Ma vettem egy videókártyát. ATI Radeon HD 3450, hogyan tudnám megoldani a lentebb írtakat?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy videókártyát. ATI Radeon HD 3450. Feltelepítettem a driverjét , de az eszközkezelőben csak annyit ír: Szabványos VGA grafikus adapter. Így nem indít egy játékot sem. Hogyan tudnám megoldani hogy felismerje a kártyát a windows? (Windows 7 professional 32-bit)

2015. jan. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen drivert raktál föl?
2015. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen játékot akarsz vele elindítani? Azt ugye tudod, hogy ez a kártya néhány napon belül már 7 éves lesz, s már akkor is a leggyengébb ATI kártyaként jött ki? Nem lehet, hogy egyszerűen egyik játékhoz sem elég erős, amikkel játszani szeretnél?
2015. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kiválaszthatod a kártyát és az oprendszert és felajánlja a legfrissebb drivert hozzá (Desktop Graphics->Radeon HD Series->Radeon HD3xxx series PCIe (vagy ha AGP-s a kártya, akkor Radeon HD Series AGP)->Windows 7 (32 vagy 64 bit, amilyen rendszered van).


Monjduk ne számíts sokra egy HD3450-től, mert több, mint 7 éve is alsó kategóriás kártya volt.

2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kártya nem való játékra!
2015. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem új játékokra használnám , rfactor , gta san andreas , meg ilyen régebbi játékokra.
2015. jan. 11. 18:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek! Nagyon jó lenne ha működne
2015. jan. 16. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt rakd fel: [link]
2015. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma , az volt a gond hogy az alaplap nem támogatta a kártyát(vagy fordítva?)
2015. márc. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!