Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékból kilépésnél fekete...

Játékból kilépésnél fekete képernyő Asus R7 260X?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan gondom hogy amióta új videokártyát vásároltam azóta játékból kilépésnél egyszerűen lefagy az egész rendszer fekete képernyő és nem reagál semmire újra kell indítani, ez a kártya egy Asus R7 260X 1GB GDDR5 más drivert már próbáltam de semmi, azóta újra is lett telepítve a gép de az se segített és már egyszerűen nincs tippem hogy mi lehet a gond :/

2015. jan. 11. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ASUS 260X-ekre sokan panaszkodnak, vidd vissza. És ha lehet, kérj helyette már márkát.
2015. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

öcsémnek is ugyan ilyen kártyája van, neki is ezt csinálja.

Sajnos nem tudsz mit csinálni neki.

Próbáltuk megoldani mi is a problémát, de nem sikerült.

Próbáld meg visszacseréltetni másik márkára, de nézz utána pl prohardveren, hogy melyik márka ajánlott.

2015. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megpróbálom visszacserélni egy másik kártyára remélem sikerrel járok
2015. jan. 12. 17:59
 4/8 anonim válasza:
Mire jutottál vele?
2015. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vissza küldtem és leírtam a problémámat megvizsgálták majd rájöttek hogy ez gyári hiba így visszakaptam a pénzemet és elnézést kértek a kellemetlenségért most kártya vásárlás előtt vagyok és böngészgetem a fórumokat hogy melyik kártya van ami hasonló értékben megfelelne nekem
2015. febr. 7. 13:43
 6/8 anonim válasza:
Sajnos nálam is ugyanez a probléma volt sajnos ez is típus hibás, én is visszaküldtem és most várok.. Te hol vetted a kártyát?
2015. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy most az árak is felmentek. Ilyesmi árban csak a sima R7 260 van (X nélkül) és a GTX750, azok viszont gyengébbek mint a 260X.


Én tennék még hozzá, és GTX750Ti-t, vagy még inkább R7 265-öt vennék.

2015. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még gondolkodok lehet hogy még gyűjtök hozzá egyébként ATX Computernél vettem
2015. febr. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!