Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium D 930 húzása?

Intel Pentium D 930 húzása?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen processzorom, amit fel szeretnék húzni, de nem tudom, hogy kezdjem mit álogassak át?

Valaki tudna ebben segíteni?



2015. jan. 10. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá akkor inkább hagyd is a fenébe, még a végén rosszat állítasz át, és az egész gépet dobhatod a kukába.
2015. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Ez a proci már régen, valószínűleg húőzva is kevés lenne, ha most az. Ráadásul a Pentium D alapon is szépen melegszik, és zabál, nem még húzva.


Ha jó az alaplapodba, cseréld le egy Core 2-re, az is régi már, de a Pentium D-hez képest jóval erősebb, hűvösebb, kevesebbet fogyaszt, és használtan fillérekért kapni.

2015. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
régi*
2015. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár húzogatni, ahova már kevés ez a proci ott a húzás sem fog csodát tenni. Ha az alaplapod támogatja, akkor inkább valami Core 2...fele akkora órajelen is tudja ugyanezt, jóval energiahatékonyabbak és jól húzhatók is, bár már azok felett is eljárt az idő. Csak megerősíteni tudom az előttem szólót! Felesleges piszkálni.
2015. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok...azért köszi a válaszokat...
2015. jan. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!