Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát érdemes venni?

TheMartin03 kérdése:

Milyen hangkártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hangkártyák terén nagyon nem vagyok jártas, kb. fogalmam sincs h mi merre hány méter.. Ezért azt szeretném kérdezni, h mennyiért érdemes egy hangkártyát venni, és milyet? (Pl. egy Steelseries Sensei v2-t akarok venni a közeljövőbe)

Nem akarok túl sokat költeni rá... Inkább keveset, de márka azért legyen.

Köszi!


2015. jan. 10. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik az igényeid, és ezeket miért nem elégíti ki az alaplapi?
2015. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Semmi extra, zene hallgatás, játék emeltebb szinten, és azokat hallottam h a fent említett fejhallgatót nem igazán lehet kihasználni 1 alaplapi hangkártyával. Ezért nem szeretnék túl drágát venni.. De azért mégis több értelme legyen mint az alaplapinak
2015. jan. 10. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, de kb 15-20 alatt nem kapsz jobbat. Ha még márkát is szeretnél...
2015. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha már itt vagy nekem, akkor légyszi megmondanád, h mondjuk egy 15 ezres hangkártyával mennyivel szól jobban kb. mint az alaplapival?

Ha ez segít, akkor egy GA 970A-DS3-am van :D

Szerinted megéri hangkártyát venni?

2015. jan. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!