Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hordozható merevlemezt USB-n...

Hordozható merevlemezt USB-n kívül lehet máshogy csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam magammal vinni sehova, ezért kérdezem, hogy lehet-e valahogyan máshogy csatlakoztatni a számítógéphez, a gyorsabb adatátvitel érdekében. eSATA-ról hallottam, de nem tudom hogy működik.

A merevlemez típusa: LaCie Rikiki USB 3.0


2015. jan. 10. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ha USB interfészed van, abból nem tudsz mást csinálni, mert az átalakító egyik fele minimum USB, és az USB eleve behatárolja az átvitelt.


Én notebook merevlemezeket szoktam venni, és azokat rakom keretbe. Ezek 5V-ról is működnek, és még mindig megvan a lehetőség, hogy én válasszam ki, mivel csatlakozzak a gépre (Thunderbolt2, Sata3, usb3, usb2, esata...)

2015. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Mivel USB 3.0 -ás külső vinyóról beszélünk, ez a csatoló még túl gyors is ahhoz, amit egy hagyományos merevlemez tud. Egyszerűen USB 3.0 portba kell használni és kész, annál semmi nem lesz gyorsabb.
2015. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. jan. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!