Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Kérdésem a következőlenne...

Üdv! Kérdésem a következőlenne hogynevezik azt az átalakítót amivel mindenféle kontollert tudunk xboxhoz csatlakoztatni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Láttam YT-n egy videót amiben 1kis usb-s átalakítót dugott az xbox one-jába és az átalakító másik végébe pedig egy X360-as kontollert azt álította hogy any contoller for any consol azaz akár ps3-as kontollert is tudnék az xboxomhoz kötni ? O.o ha valaki tudja az átalakító nevét esetleg hogy belföldön honnan tudnék rendelni az kérem írjon video amiben láttam : ( https://www.youtube.com/watch?v=RS-PQILby90) válaszokat előre is köszii

2015. jan. 10. 14:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Olvastam errlő az XFPS-ről ilyet ha szerzek azzal megoldható lenne hogy ps3 kontollert xboxon?
2015. jan. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!