Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég lett kicseréltetve a...

Nemrég lett kicseréltetve a winchesterem a gépemben. De most megint valami gondja van. (lent részletesebben) Mit lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tehát a winchester azért lett kicseréltetve mert kattogott meg minden baja volt. A szerelő is azt mondta, hogy az lehetett a gond. Garanciával kicserélték 1 hónap után hálistennek. Aztán mikor visszahozták az első indításnál kidobott valami olyasmit, hogy nem érzékeli a HDD-t. Aztán újraindítottam asszem vagy kétszer és jó lett. Aztán most nemrég olyat kezdett el a gép, hogyha elindítok egy játékot legyen az pl MTA. akkor egy ideig fut rendesen a játék (20mp - 30mp) aztán megfagy (5-10 mp) aztán megy tovább ugyanígy. A böngésző is eléggé szaggat. Utána olvastam és lehet, hogy a memóriával van a gond ezért kérném a segítségeteket, hogy volt e már ilyen gondja valakinek.

2015. jan. 9. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a gépem adatai azok kb ilyenek: AMD 2 magos proci 3 Ghz körül, ATI Radeon HD6670 1GB GDDR5, 500GB Hitachi winchester, 4GB Kingmax RAM, A tápegyésgre már nem emlékszek. Plusz elég közel van egy radiátor a géphez. Az íróasztalom egyik részében van a gépház. Van egy fa rész a gépház és a radiátor között. Mert lehet, hogy ez okozza a túlmelegedést vagy nemtudom mert iylet is hallottam.
2015. jan. 9. 17:09
 2/3 T/Z ***** válasza:

Pontosan miből áll a gép?


CPU-Z-vel, Aidával ki lehet olvasni.

2015. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

2015. jan. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!