Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Sapphire Hd 7850 OC...

MOP4 kérdése:

Egy Sapphire Hd 7850 OC vga-nál hogyan lehet a black screen hibát kijavítani? Van még a kártyára garancia de jobb lenne egyszerűbb megoldást találnom, minthogy heteket várjak a javításra.

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen gariztasd.
2015. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam kicserélték...vártam vagy 5 hetet és kaptam helyette egy GTX660 OC-t (picit erősebb ugyan, de nem számottevően). Pedig nagyon szerettem a 7850-t, ráadásul az első bő fél évben nem jött elő a hiba, utána se túl sűrűn, de azért inkább kicseréltettem.
2015. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaja beviszem szervízbe inkább :) mondjuk ezek az AMD-s szutykok elég bosszantóak tudnak lenni. Pcx-be vettem 41 ezerért és már első nap kiderül hogy hibás.
2015. jan. 8. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az AMD hibája, tudtommal csak Sapphire kártyáknál van ilyen és ott is csak a 7800 szériában! Az előtte lévő AMD kártyáim is jól szuperáltak, mindkettőt hibátlanul passzoltam el átlagosan 2 év használat után. A családban is van még jó pár Radeon, azokkal sincs gond. Kifogtam Én is egy hibás szériát...néha van ilyen sajnos. Szívesen kaptam volna vissza Radeon kártyát is...igaz a Geforce cuccokkal sincs bajom (még régebben szinte csak NV karikat használtam), de ez a GTX660 nem nyűgözött le...ráadásul lassan érett volna amúgy is a csere, így fél éven belül elpasszolom (még nem tudom mire, de biztosan nem az AMD/Nvidia szimpátia fog dönteni). :)
2015. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Visszavittem és nem megjavították, hanem levásárolhatom az árát bármire. Eddig az ASUS GTX 750 ti fogott meg, 3 ezer forinttal drágább. Ha van még 40 körül hasonló kártya ami jó vagy jobb, akkor az még írd le légyszíves. Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 14. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az R7 265 (aka 7850) egy nüansznyival erősebb, de 2* akkora a max fogyaztása. Az R7 270 még jobb lenne, de az 45k. A 750Ti remek teljesítmény/fogyaztási aránnyal bíró kártya, közel a 7850 teljesítményéhez...
2015. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maradtam a 750 ti-nél. Nagyon meg vagyok vele elégedve, csendes és nagyon alacsony hőmérsékleten működik. Ráadásul van hozzá gpu tweak program, mert Asus-os és így overclockolni is tudom. De köszönöm az ötleteket és a válaszokat :)
2015. jan. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!