Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alkalmasak játékra az új...

Alkalmasak játékra az új pentiumok?

Figyelt kérdés

PL: [link]

Tudom hogy ennyiért már majdnem lehet venni I3-at de kiváncsi vagyok hogy mik a tapasztalatok róla.

Most nem csak erről az egyfajtáról beszélek hanem minden új generációs Pentiumra.

Alkalmasak-e játékra?

Alkalmasaká-e irodai munkára?

Stabilan futtátják a Windows-t?

Szorzózár mentesek?

Felér egy I3-al?

MI az AMD megfelelője és olcsób-e vagy drágább mint ez?

A válaszokat köszönöm!!!!



2015. jan. 6. 16:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 kérdésnél arra gondoltam amit kilinkeltem.

(Tudtommal az a legerősebb Pentium.

2015. jan. 6. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:

ez pont nem éri meg, és pont azért amit írtál

egyébként egész jók, kategóriájukhoz képest

a g3240-et javaslom inkább

némi játékra is alkalmas, akkor szoktuk ezt javasolni, ha későbbi fejlesztés is tervben van, vagy nagyon nincsen pénz másra, viszont később attól elég egy i5-öt tenni a helyére

van szorzózár mentes is, egy darab, a g3458 (?) ha jól tudom

amdben a 750k 760k 860k a megfelelője kb

2015. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán. Bár egy-két stúdió kitalálta, hogy ők mostantól csak 4 magos CPU-kon fogják engedni a programjaik futtatását, de messze van még az az idő, hogy ez elterjedt legyen. Ugyanakkor a Pentiumok között baromi kis különbségek vannak - egy 10.000 forinttal olcsóbb G3420 alig szenved bármi hátrányt a kicsit kissebb órajelből. Sokkal jobb vétel.
2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
G3420 jobban megéri , játékra is jó egy jó vga-val
2015. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha nincs pénzed i5re akkor a g3258 a lehető legjobb választás,és ha észreveszed a benne rejlő lehetőségeket akkor nemis fogod akarni azt az i5öt
2015. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!