Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most van valami baja a gépnek...

Most van valami baja a gépnek vagy miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Nemrég lett belerakva 2x4GB Corsair Vegeance LP RAM, és kicsit furán viselkedik most a gép.

Amíg csak 1DB (másik Corsair RAM volt) modul volt bent ami csak 4GB-os volt, addig Alien: Isolationel ha játszottam akkor kiírta a figyelmeztető üzenetet, hogy el fog fogyni a RAM, és hát tényleg mert 100-200 MB RAM volt már csak szabadon.

Most hogy a 8GB van bent, akkor is jelez, (persze itt már mindent maximumra felvettem) de még mindig 1,9-2,1 GB RAM van szabadon, és a gép látja mind a 8192 MB RAM-ot.

És itt jön a kérdés, hogy a másiknál akkor írta ki, ha tényleg majdnem elfogyott, itt meg még annyi van hogy mehetne az internet is mellette, de már elkezd "sikítozni", vagy csak szimplán haragszik rám a gép...? eheh


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jan. 6. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Használni is tudja vagy csak látja? Nem mindegy.


"Vezérlőpult-> Felügyeleti Eszközök -> Rendszerkonfiguráció -> Rendszerindítás -> Speciális Beállítások. Ha a maximális memóriánál van pipa, azt vedd ki és restart. Ha utána nincs ott a pipa, de még mindig nem látja az össze RAM-ot, akkor mégegyszer érdemes eljátszani."

2015. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs ott pipa, de kezeli mindet, mert elég rendesen teleraktam múltkor a memóriáját internetes oldalakkal, rendszerel kapcsolatos dolgokkal, a kis alapjátékokkal, ezért nem értem, és csak Alien alatt csinálja ezt.
2015. jan. 6. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy memóriateszt sem ártana!


Amúgy nekem 4GB Rammal ment az Isolation. Nem írt ki semmit!

2015. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 mivel vagy nagyon kicsi beállításon játszod vagy van lapozófájlod.
2015. jan. 6. 15:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és hibátlan, mert még csak 4 hónaposak, de ismerősöm tesztelte nekem mielőtt be lett volna rakva.
2015. jan. 6. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

4 GB Rammal nem kell FullHD-n Max beállítások mellett játszani Alien Isolationt.


De amúgy közepes/magas között volt, és nem volt baja!

2015. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!